Rhodesian Ridgeback
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rhodesian Ridgeback

Rhodesian Ridgeback Forum
 
KazaloGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Ljubljančan se predstavi

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
maja

maja


Število prispevkov : 74
Age : 46
Location : Lucija
Registration date : 03/08/2007

Ljubljančan se predstavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ljubljančan se predstavi   Ljubljančan se predstavi Icon_minitimeČet Jun 19, 2008 10:20 am

DRAGI BUČ, VSE NAJ NAJLEPŠE OB TVOJEM 3. ROJSTNEM DNEVU, PA NAJ TI STANKA KUPI KAKŠNO VELIKO KOST ZA GLODANJE Wink

ŽELIVA TANA IN MAJA
Nazaj na vrh Go down
http://www.veseletacke.com
Snezka
Admin
Snezka


Število prispevkov : 133
Location : Ljubljana
Registration date : 02/08/2007

Ljubljančan se predstavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: končno   Ljubljančan se predstavi Icon_minitimeNed Avg 05, 2007 12:56 pm

Stanka in Buč
Že nekaj časa vaju hočem videti, pa mi ne uspe vaju srečati v naši soseski...prosim javi mi telefon...da se dobimo...
ali pa kar pokliči 041384486
lp Snežka
Nazaj na vrh Go down
http://www.rr-cubo.com
Teo

Teo


Število prispevkov : 76
Location : Celje
Registration date : 03/08/2007

Ljubljančan se predstavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ljubljančan se predstavi   Ljubljančan se predstavi Icon_minitimeSob Avg 04, 2007 11:24 pm

Zdravo Stanka in zdravo Buč!
Dobrodošla na forumu. Upam, da bo šefica foruma čimprej odprla rubriko 'Galerija', da se vsi lepotci grebenarji in lepotice grebenarke lahko predstavijo v vsej svoji lepoti.
Pomoč pri objavi fotografij bo najbrž administratorka foruma objavila v kratkem. Zagotavljam ti, da ni težko. Smile

Teo
Nazaj na vrh Go down
Stanka

Stanka


Število prispevkov : 19
Age : 57
Location : Ljubljana
Registration date : 03/08/2007

Ljubljančan se predstavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ljubljančan se predstavi   Ljubljančan se predstavi Icon_minitimeSob Avg 04, 2007 10:19 pm

Pozdrav vsem grebenarjem od Madžara po rodu, sicer pa že dve leti Ljubljančana BUČA. Moje polno ime je Bulawayo Baobab Bushman Cool .

Sem mladi gospod, ki pa se še vedno rad poigra s svojimi krdelniki, še raje pa s psi, ki jih srečam na sprehodih. Vse imam rad, čeprav sem v začetku previden.
Ne maram le sosedovih višavcev, ker me vedno pozdravljata z lajanjem. Če me ne bi moja gospodarica zadržala, bi jima že pokazal, kako se je treba obnašati do postavnejših gospodov. Tudi mačke so popolnoma nepotrebne zverine, zato jih pridno preganjam. Le preblizu ne smem, da ne dobim klofute po smrčku Crying or Very sad .
Nekaj šol imam že za seboj, zato vem, kako se moram obnašati. Skoraj vedno. Včasih me kakšna malenkost premoti, a le za kratek čas. Ker potem moja šefica ni zadovoljna z mano. To me pa užalosti. Edino kar me ujezi in užali, je kopanje. Kako potem smrdim, krdelniki me pa hvalijo, kako dišim.
Nimajo pojma. Pa sem nekaj časa užaljen. Samo kratek čas.

Toliko za prvič. Sliko pa bom dodal, ko se bo moja šefica naučila uporabljati računalnik
Laughing
Vaš BUČ in Stanka
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ljubljančan se predstavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ljubljančan se predstavi   Ljubljančan se predstavi Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ljubljančan se predstavi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rhodesian Ridgeback :: RR v Sloveniji | RR in Slovenia :: Predstavitev RR | Introduction RR-
Pojdi na: