Rhodesian Ridgeback
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rhodesian Ridgeback

Rhodesian Ridgeback Forum
 
KazaloGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 thabo

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Gregor




Število prispevkov : 4
Registration date : 06/08/2007

thabo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: thabo   thabo Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 11:41 pm

Lepo pozdravljen

Lepa razvada ta žica
Pri nas pa telefoni, daljinci in podobne stvari ki jih mi dostikrat držimo v rokah so tudi njemu zelo zanimive...
Ne obupat vse mine tudi srbenje dlesni..
Nazaj na vrh Go down
thabo

thabo


Število prispevkov : 3
Registration date : 03/08/2007

thabo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: thabo   thabo Icon_minitimeTor Avg 07, 2007 11:02 pm

Pozdravljeni,
Moje ime je Thabo Umhlobo Tshaka....Moj gospodar se sicer oglaša malo z zamudo a kriv sem jaz, saj mi je od vseh iger v stanovanju najljubša igra grizenje žice za telefon, tako da so težave s telefonom in posledično internetom pri nas stalnica. A takšen pač sem in moj gospodar po moje že rahlo obupuje. Uvidel je, da ni deloval noben od doslej uporabljenih trikov, s katerim bi me odvrnil od mojega hobija a si preprosto ne morem pomagati. Sicer pa gospodarju in ostalim članom naše družine prav z ničemer ne povzročam sivih las.....ampak žica je pa žica.....saj me bo minilo....še nekaj zob mora odpasti in potem preneham.....obljubim.....in gospodarju bom naročil, naj se večkrat priključi na forum, da bom videl, kaj se dogaja z mojimi bratci, sestricami in ostalimi pasjimi prijatelji....nekaj jih že poznam, nekaj pa jih bom še spoznal....do takrat pa lep pozdrav iz Celja.....thabo
Nazaj na vrh Go down
 
thabo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rhodesian Ridgeback :: RR v Sloveniji | RR in Slovenia :: Predstavitev RR | Introduction RR-
Pojdi na: