Rhodesian Ridgeback
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rhodesian Ridgeback

Rhodesian Ridgeback Forum
 
KazaloGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug!

Go down 
+3
maja
Teo
Snezka
7 posters
AvtorSporočilo
Snezka
Admin
Snezka


Število prispevkov : 133
Location : Ljubljana
Registration date : 02/08/2007

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug!   moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 11:51 pm

No pa se je začelo, oziroma nekoč se je že končalo pa pride spet dan, ko sem imel malo preveč časa in sem moral malo ponagajati mojima dvema. Da ne bosta mislila, da sem že odrasu in me ni treba razvajati.

Moj moto je bil "Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug!". No kaj sem naredu. Snežka mi je pustila tako mehko ležišče, "tuhna" polno pravega perja, ki je klicalo naj ga spravim ven. In jaz junak sem rešil perje iz prešite odeje, da je prekrilo celo dnevno sobo. Uf kako sem užival. Ah ni bilo dolgo, ko sta prišla domov je bilo: "Cubo mulc kaj si to naredil!" "Cubo na prostor!" in tako naprej, raje sem preslišal. Še zdaj ne razumem zakaj sta me kregala, ko pa me je perje prosilo naj ga spravim ven.
Nazaj na vrh Go down
http://www.rr-cubo.com
Teo

Teo


Število prispevkov : 76
Location : Celje
Registration date : 03/08/2007

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug!   moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 4:32 am

Si kar predstavljam dnevno sobo polno perja! Smile ... in tisti nedolžni obraz psa, ki sporoča:'Kaj je tu narobe????' Smile
Če mi pravimo: kjer je dim, je tudi ogenj! - morda psi sklepajo, da kjer je perje je tudi kura Smile
Nazaj na vrh Go down
Snezka
Admin
Snezka


Število prispevkov : 133
Location : Ljubljana
Registration date : 02/08/2007

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Perje   moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 8:51 am

Za dokaz zločina pa je imel še perje na smrčku...
Nazaj na vrh Go down
http://www.rr-cubo.com
maja

maja


Število prispevkov : 74
Age : 46
Location : Lucija
Registration date : 03/08/2007

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug!   moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 9:31 am

Haha!

Pri nas smo bolj "moderno-urbani" in jo vsake toliko skupijo pouštri s kavča. Ravno toliko, da je poskrbljeno, da mora potem Maja zašiti na robu razparan poušter in pospraviti koščke penaste gume, ki so raztreseni naokrog. Sreča je seveda to, da se da v nekaj minutah vse vrniti v prvotno stanje brez posebnih posledic. Za vsak primer pa bivajo pouštri od zdaj naprej čez dopoldan, ko Tana kraljuje v dnevni sobi (in na kavču), v drugi sobi. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.veseletacke.com
Marulek




Število prispevkov : 94
Registration date : 05/08/2007

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: časopisi   moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 1:02 pm

Ker Urbi in Keli nista (še) znali brati, sta se zelo razjezili nad časopisi pod mizo, da sta naredili "štalo" v dvevni sobi, žena jih je pa seveda opazovala in se smejala. Tika pa ne zna brati in jo časopisi niso zanimali. Prilagam sliko kod dokaz.

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! XL2aCHV7Yq5F6zuGIfN4t
Keli in Urbi -

Naučimo grebenarje brati, da ne bodo toliko uničevali.
Lep pozdrav vsem pasjeljubcem
Marulek
Nazaj na vrh Go down
http://www.rodezijski-grebenar.com
Snezka
Admin
Snezka


Število prispevkov : 133
Location : Ljubljana
Registration date : 02/08/2007

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: časopis in reklame   moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 1:55 pm

Kot je opaziti pri nagubanem čelu grebenarjev se delajo zalo pametne in razmišljujoče in radi posežejo po strokovni literaturi.. Tudi pri nas so časopisi in reklame med top 10.
Nazaj na vrh Go down
http://www.rr-cubo.com
Luca

Luca


Število prispevkov : 26
Age : 39
Location : Portorož, Ljubljana
Registration date : 03/08/2007

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug!   moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 10:26 pm

Hehe..
Tudi Zala je imela svoje trenutke-uničla je dve svoji lezisci (enkrat je zgledalo kot da je snezilo sredi poletja) in vse (razen enega, ki je zdaj njen, ko se sonci!!) poustre s stolov zunaj. Thandeka je zaenkrat se kar pridna(razbila je samo en kroznik iz Tunizije, zaradi katerega sem jih posteno poslusala od starsev, ampak sem ga potem uspesno zlepila skupaj:)), se kar bojim kaj me se caka...
Nazaj na vrh Go down
barbara

barbara


Število prispevkov : 2
Age : 50
Location : Domžale, Rodica
Registration date : 26/10/2007

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: oblačno tudi pri nas doma   moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 6:47 pm

Najprej še en lep pozdrav od naju, predvsem od Amali Ngali - preprostejše Li.
Ni naključje, da naju je ta tema NAJBOLJ navdušila, da se končno oglasiva. Ker sem bila malo nespretna pri pošiljanju že napisanega kilometrskega sporočila, ki se je seveda zbrisalo, naj tokrat le povem, da Li, ko ji je ... recimo temu... malo dolgčas Smile rada poseže po dodatkih, ki so v stanovanju: roža na mizi, rokavice, copati, očala (2X), svinčniki, najnovejše pregrinjalo, torbica, najlonke, nogavice, ma vse kar je na dosegu, če ima "petardo v riti" bom ... in seveda pouštri - če mi bo uspelo, vam pripnem še slikico ....najverjetneje naslednjič Wink kakorkoli, res nisem vedela, da polnilo za pouštr lahko služi tudi v namen oblačka, na katerem potem Li s pogledom "mene ni bilo zraven, ko se je to zgodilo" ali pa "to kar vidiš si samo domišljaš" mirno leži Shocked
Včasih se počutim kot da sem padla z lune alien , drugič od samega
presenečenja in nepričakovanja odreagiram približno takole affraid največkrat, pa enostavno zignoriram, saj se je zgodilo že ne vem kdaj...

In tako Li, ne glede na svoje podvige ostaja moja flower Like a Star @ heaven sunny queen in jaz njen rendeer
Ps-upam, da se kmalu naučim pripeti sliko Embarassed
Nazaj na vrh Go down
maja

maja


Število prispevkov : 74
Age : 46
Location : Lucija
Registration date : 03/08/2007

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug!   moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 11:34 am

Ha ha, kaj pa bivanje v svoji hišici (boksu), ko je nimaš na očeh? Wink Za malo tolažbe - mi smo zdaj pri dveh letih brez problemov ves dopoldne brez nadzora po celem stanovanju, pouštri, deke in prt so varni, kar je pa še bolj osupljivo, tudi novoletna jelka z vsemi darili je nedotaknjena. Bravo Tana! cheers Verjetno ima pa kaj pri tem tudi dejstvo, da ji je sedaj dovoljeno spati na kavču in se ji verjetno preprosto ne da vstati Sleep

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! DSCF0026
Nazaj na vrh Go down
http://www.veseletacke.com
Luca

Luca


Število prispevkov : 26
Age : 39
Location : Portorož, Ljubljana
Registration date : 03/08/2007

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug!   moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Icon_minitimeČet Jan 17, 2008 8:47 pm

Naj se jaz malo pohvalim Thandeko..(sej vem, da me bo ze jutri spet cakalo kaksno presenecenje, ko bo dopoldne sama, ampak vseeno je treba tudi hvalit Smile) Ze kar dolgo ni v sobi premaknila cisto nicesar, mogoce si obcasno samo kaj prinese na posteljo, da ji kaksen pouster dela druzbo ko tako globoko spi, da vcasih sploh ne slisi, da pridem domov. komaj ko odprem vrata me pogleda in potem nekaj minut cvili, divja in pristane pod posteljo in tam kar kaksnih deset minut nepremicno lezi.

Glede na groze, ki jih je dozivljala, ko je bila sama na zacetku moram reci, da se je precej hitro navadila biti tiho in pridna (ceprav mislim, da vsega skupaj ni unicila petih stvari-jih unicim vec sama Very Happy). Verjetno se je od Zale navadla, da nima smisla jokat in stokat in je najboljse kar malo pospat-ker tako hitro mine in prej al slej smo spet doma.

Pa tudi mi smo bili v skrbeh za naso jelko in je skupaj z darili ostala nedotaknjena - se dobro, ker bi ce ne verjetno jaz mogla drugo leto poskrbet za nove okraske itd Very Happy No

Z Dexi posiljava vsem en lep pozdravcek - najraje blatnega Smile

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Dscn2010
Nazaj na vrh Go down
maja

maja


Število prispevkov : 74
Age : 46
Location : Lucija
Registration date : 03/08/2007

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug!   moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 6:56 pm

Hej Dexi! Kakšen obrazek in kakšne učke!!! Me kar zgrabi malo nostalgija na Tanino otroštvo! Isti pogled, isti izraz....kri res ni voda!

Upam, da se vidimo kdaj na kakšni razstavi, da ne bodo te učke samo za forum.... Wink
Nazaj na vrh Go down
http://www.veseletacke.com
PilotGirl

PilotGirl


Število prispevkov : 3
Age : 41
Location : Okolica Ljubljane
Registration date : 11/01/2009

moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug!   moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Icon_minitimePon Jul 27, 2009 2:54 pm

Pri nas se je zgodil ta dan pred parimi dnevi, ha naša Zuri, kako veselo je prinesla zgrizen daljinec (pilot) za TV Smile Ko jih je slišala, me je totalno čudno pogledala, češ kaj se jeziš name, sej sem ti prinesla pokazati, lej kako sem pridna punčka, ker ti prinašam daljinec iz dnevne v kuhinjo. Moj obraz je jasno bil affraid

Ona je naprej delala svoje jocolor , zvečer jo je ugasnilo, kot da sve na nevem kako dolg sprehod šle. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.pilotgirl.si
Sponsored content





moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug!   moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
moto: Uniči, če ne boš ti bo pa kdo drug!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rhodesian Ridgeback :: Malo za šalo :: Top 10 uničenih stvari-
Pojdi na: