Rhodesian Ridgeback
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rhodesian Ridgeback

Rhodesian Ridgeback Forum
 
KazaloGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Tamba

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
maj18

maj18


Število prispevkov : 8
Location : Ljubljana
Registration date : 19/12/2007

Tamba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tamba   Tamba Icon_minitimePet Jan 11, 2008 7:19 pm

Sem za! Zelo rad se podim z drugimi psi. Se že vnaprej veselim!
Pozdravček!
Nazaj na vrh Go down
maja

maja


Število prispevkov : 74
Age : 46
Location : Lucija
Registration date : 03/08/2007

Tamba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tamba   Tamba Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 11:07 am

Živijo Tamba! Ko pridem kaj na Golovec, bi se lahko srečali za kakšno noro laufarijo. Cubota kar dobro zlaufam, ko sem v filingu! clown
Nazaj na vrh Go down
http://www.veseletacke.com
maj18

maj18


Število prispevkov : 8
Location : Ljubljana
Registration date : 19/12/2007

Tamba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Tamba   Tamba Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 11:31 pm

Sicer sem uradno Mutombo Kyala, a po domače Tamba. Uživam na Rudniku v Ljubljani in zelo sem vesel sprehodov po Golovcu. Rad spoznavam nove prijatelje. Zelo rad vohljam naokoli. Tisti, ki me že poznajo, se me ne bojijo, saj vedo, da sem prav prijazen pes. Ampak hišo pa moram dobro čuvati, kajne?
Rad odnašam copate - le tedaj, ko zahtevam kakšno polsastico od mojih šefov. Uničevalec pa nisem! No ja, le vhodna vrata sem v zgodnjem otroštvu spraskal, ko sem hotel z njimi v službo in šolo. Pa ni šlo. Zdaj sem že navajen, da sem kdaj sam in mi prav godi. Takrat zavzamem posteljo in sem car!
LP,
Tamba
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Tamba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tamba   Tamba Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Tamba
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Tamba KYALA
» Mutombo Kyala - TAMBA

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rhodesian Ridgeback :: RR v Sloveniji | RR in Slovenia :: Predstavitev RR | Introduction RR-
Pojdi na: