Rhodesian Ridgeback
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rhodesian Ridgeback

Rhodesian Ridgeback Forum
 
KazaloGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Amali Ngali - Li

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
maja

maja


Število prispevkov : 74
Age : 46
Location : Lucija
Registration date : 03/08/2007

Amali Ngali - Li Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amali Ngali - Li   Amali Ngali - Li Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 11:03 am

Heeeeeej, živijo punci!

Kako sem vesela, da vaju vidim tudi tukaj!! cheers Več ko nas bo, več izkušenj bomo lahko izmenjali in seveda kar nekaj RR igralnih "date-ov" je že bilo preko foruma, tako da vama druženje z ostalimi RRji ne uide! Very Happy

Barbara, imam še knjigice zate, upam, da jih ne pozabim, ko se naslednjič vidimo! Embarassed

Ubogajta ena drugo, he he, Wink pa enega velikega I love you za Li!!
Nazaj na vrh Go down
http://www.veseletacke.com
Marulek




Število prispevkov : 94
Registration date : 05/08/2007

Amali Ngali - Li Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amali Ngali - Li   Amali Ngali - Li Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 9:27 pm

Bravo, Li. Še svojo skrbnico prepričaj, da pokaže tvojo lepoto s kakšno sliko. Čeprav si brez grebena, si prava grebenarka.
Lep pozdrav in veliko čohanja. Pa ubogajta Majo.
Marulek
Nazaj na vrh Go down
http://www.rodezijski-grebenar.com
barbara

barbara


Število prispevkov : 2
Age : 50
Location : Domžale, Rodica
Registration date : 26/10/2007

Amali Ngali - Li Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Amali Ngali - Li   Amali Ngali - Li Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 9:18 pm

Živijo prijatelji!
Moje ime je Amali Ngali, skrajšano me kličejo kar Li. Pravijo, da po prvem delu imena sodeč zame še obstaja UPANJE, Ngali pa je staroafriški bog. Moj očka je WAWERU, mamica RANDA in imam kar nekaj bratcev in sestric. To, da sem ridgeless spoh ni pomembno, saj sem vedno pripravljena na igro, raziskovanje in nasploh mislim in vztrajno dokazujem svoji skrbnici, da so PSI (kjerkoli in kadarkoli) ZAKON, NAD VSE, TOP!
Drugače v naši hiši živita še yorkija Jaka in Flori, ter pet do sedem skoraj vedno bežečih kosmato dlakavih nepridipravov cat , ki ob srečanju z mano spuščajo glasove mijau ali phhhhh. No ja, včasih jo ucvrem tudi sama pred Miškom in Tio affraid .... ampak to samo takrat, ko sama hočem. Sploh se ne ustrašim, res ne Rolling Eyes
Zelo rada imam Manco in Nežo, pet in triletno nečakinjo moje skrbnice. Slednja, mlajša, ki me kliče kar Lili mi je še bolj zanimiva Very Happy (počasi teče in kriči, ter maha in krili z rokami), saj pravim ravno pravšnja je, če je treba koga oblizovati ali ga zbezati iz položaja želve...
Drugače pa obožujem še dolge sprehode, žogo, palice, hrano - katerokoli, odpiram drsna vrata, prešnofam omare in ponavadi pobegnem s kakšnimi najlon nogavicami, ki so ravno na dosegu mojega vohljalnika. Prodam se za hrano in igro, ter čohanje skrbničinih prijateljev. Posebej pa mi je pri srcu (enkrat sem od veselja celo spustila lužico) vzgojiteljica moje skrbnice Maja katere lastnica je Tana!
Ja mojo skrbnico Barbaro pa ne glede na to, da je magistrica kinezioloških znanosti (nekaj v zvezi bradljo, ravnotežjem in športi Basketball ), čaka še kar nekaj učenja pri Maji... scratch vidim, da ima še kar nekaj težav s tem, da hodi povsem ob meni, pa včasih se iz daljave nekaj histerično dere za mano... Še sreča, da imava Majo - dan po tem ji gre res veliko bolje!!!
Kakorkoli, če kdo ve še za več božanja in praskanja uhljev... zaspim v naročju, po možnosti na kavču pa potem me lahko tudi nahranite, gulp drunken
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Amali Ngali - Li Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amali Ngali - Li   Amali Ngali - Li Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Amali Ngali - Li
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rhodesian Ridgeback :: RR v Sloveniji | RR in Slovenia :: Predstavitev RR | Introduction RR-
Pojdi na: