Rhodesian Ridgeback
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rhodesian Ridgeback

Rhodesian Ridgeback Forum
 
KazaloGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Maja in Tana

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Luca

Luca


Število prispevkov : 26
Age : 39
Location : Portorož, Ljubljana
Registration date : 03/08/2007

Maja in Tana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maja in Tana   Maja in Tana Icon_minitimeSob Avg 04, 2007 1:28 pm

Cau,
glede na to, da smo skoraj sosede, bi se lahko kdaj kaj srečale. Mislim, da bi se kužike z veseljem igrale..

lp obema...
Nazaj na vrh Go down
maja

maja


Število prispevkov : 74
Age : 46
Location : Lucija
Registration date : 03/08/2007

Maja in Tana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Maja in Tana   Maja in Tana Icon_minitimePet Avg 03, 2007 8:56 am

Vabila, da se vključim, sem se zelo razveselila, saj smo zdaj ljubitelji grebenarjev dobili čisto svoj forum, kjer si bomo lahko izmenjevali izkušnje, nasvete in se dogovarjali za skupna srečanja. JIPIII! Se že veselim!

No pa še nekaj o meni in moji grebenarki: Ime mi je Maja in sem po poklicu veterinar s specializacijo iz vzgoje in vedenjskih motenj psov. Psi so me od vedno zanimali, ko pa sem se prvič srečala z rodezijskim grebenarjem, je bila to ljubezen na prvi pogled. Ker pa sem že prej imela pse, je bilo v izbiri tudi nekaj racionalnosti: hotela sem kratkodlakega psa, vzdržjivega za dolge sprehode in izlete ter predvsem družabnika, ki bi bil večino časa z menoj. 8 let proučevanja, razmišljanj in zbiranja podatkov je minilo, predno je v moje življenje marca 2006 prinesla novo luč navihana Tana. Tana je stara leto in pol, njena primarna "služba" je družba, sicer pa sva se udeležili tudi nekaj razstav, kjer sva spoznali kar nekaj novih grebenarskih prijateljev. Občasno se dogovarjamo za izlete in sprehode in se imamo super! A je še kdo videl kaj lepšega, kot je igranje dveh (ali več) grebenarjev na prostranem travniku?

Lep pozdrav, Maja in Tana flower
Nazaj na vrh Go down
http://www.veseletacke.com
 
Maja in Tana
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Thandiwe Tshaka - Tana

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rhodesian Ridgeback :: RR v Sloveniji | RR in Slovenia :: Predstavitev RR | Introduction RR-
Pojdi na: