Rhodesian Ridgeback
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rhodesian Ridgeback

Rhodesian Ridgeback Forum
 
KazaloGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Tambo

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Marulek




Število prispevkov : 94
Registration date : 05/08/2007

Tambo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tambo   Tambo Icon_minitimeNed Avg 24, 2008 8:47 am


Pozdravljen, Tambo, s svojimi lastniki.
Sem že od Tare zvedela, kako lep kuža si in da tudi že ubogaš. Se oglasim na obisku pri Tari in se mogoče vidiva.
Lep pozdrav vsem
Thembisile URBI Tshaka
Nazaj na vrh Go down
http://www.rodezijski-grebenar.com
Tambo




Število prispevkov : 3
Registration date : 19/06/2008

Tambo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Tambo   Tambo Icon_minitimePet Avg 22, 2008 12:00 pm

Poletna ljubezen med zagrebčanko Shababu Royo in italijanom Fairray Shakazulu je kasneje prinesla mene in moje bratce in sestrice.Sem fejst fant Tambo, v višino 71 cm in Smile širino 40 kg. Kraljujem v Višnji Gori. Moji podaniki so mi zvesti, najbolj seveda Renata in Mare. Po karakterju pravi grebenar, vsaj tako se govori med ljudmi. Da presodite še vi, vam povem še nekaj o sebi. Star sem leto in pol in počasi že vem kaj smem in kaj ne. Včasih me še malo zanese in so doma hudi name, a jaz jih lepo pogledam in hitro poljubčkam in je zopet vse pod kontrolo.Povem vam, da je pri nas najbolj huda Renata. Ampak ji vse oprostim, ker ona zelo skrbi zame; igra se z mano, na dolge sprehode greva, me pelje k zdravniku če je treba, mi kupi kaj dobrega za pod zobe, pa igrače, pa vedno me celega pregleda...ojej včasih kar zbežim, ker zelo rada gleda tudi v ušesa. No saj veste kaj vse prestajam.No.1 je pa Mare.Ko greva midva na potep, je to prav po moško. Na kratko, brez odvečnih besed in vse si lahko ogledam in povohljam. Tako, da tačko na srce imam oba zelo rad. In rad ima še:
-lenarjenje na kavču in tudi v spalnici, čeprav imam tam prepoved.
- tacanje po vodi, opa samo do kolen
- šprint, tak res hiter po velikem pokošenem travniku
- rad sem na morju, tam vsi ležimo po tleh in se sončimo
- igro z mojo sosedo Taro, ki je tudi grebenarka in zaradi katere včasih tudi jokam, ker je moja queen
- obiske domačih...uf koliko dela imam da vse pozdravim
in ne maram:
-če me kregajo, tudi če imajo slučajno prav
- sprehajanja sosedove muce po moji ograji
- ovčarja Nerota, ker se skregava vsakič ko se vidiva. Ha enkrat sem celo pobegnil od doma in ga pošteno oblajal, ko je šel mimo.Ne vem če ga nebi celo malo ugriznil, da ga prestrašim, pa je Renata, reva boga, bosa tekla za mano, da sem to namero opustil.
-kadar me pustijo doma in vem, da niso šli v službo
Kaj pa mojedva o meni:
- da sem jima v veselje in da znam zlesti pod kožo....ne vem, včasih zlezem pod tepih in je prav luštno
- da sem lep in še enkrat lep...no ja lepoto imamo grebenarji prirojeno ..itak
- da sem firbčen.....če pa Renata skoz odmika vrečko, moram dati celo glavo notri
- da gledam v strop ko sem kregan...ja ušesa so potem pot takim kotom, da bolje slišim

Tako, za konec vas prav vse lepo pozdravljam in upam, da se kdaj spoznamo in

hov hov kdaj bo naslednji rodezijski šov
Nazaj na vrh Go down
 
Tambo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rhodesian Ridgeback :: RR v Sloveniji | RR in Slovenia :: Predstavitev RR | Introduction RR-
Pojdi na: