Rhodesian Ridgeback
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rhodesian Ridgeback

Rhodesian Ridgeback Forum
 
KazaloGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Zala z veliko nadimki

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
maja

maja


Število prispevkov : 74
Age : 46
Location : Lucija
Registration date : 03/08/2007

Zala z veliko nadimki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zala z veliko nadimki   Zala z veliko nadimki Icon_minitimePet Dec 07, 2007 5:54 pm

No evo, pa nam je ratalo, da smo se srečali! cheers

Slikice so lušne, ko jih bom uspela sestaviti v album, pošljem povezavo. Tana je bila super srečna, da se je toliko nalaufala in naigrala.

PS, Čeprav so bile štiri štirinožne "babe" na kupu, je bilo menda v ponedeljek prav lepo vreme...he he Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.veseletacke.com
Luca

Luca


Število prispevkov : 26
Age : 39
Location : Portorož, Ljubljana
Registration date : 03/08/2007

Zala z veliko nadimki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zala z veliko nadimki   Zala z veliko nadimki Icon_minitimeSre Nov 21, 2007 4:13 am

Evo nas!

Lahko se zmenimo za naslednji vikend - konec al pa zacetek mesca, kakor vzames Wink Mi bomo dol! Hmm..mislim, da imam se shranjeno telefonsko, tako da poklicem drugi teden, bo v redu?

Lp obema,
T. in L.
Nazaj na vrh Go down
maja

maja


Število prispevkov : 74
Age : 46
Location : Lucija
Registration date : 03/08/2007

Zala z veliko nadimki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zala z veliko nadimki   Zala z veliko nadimki Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 9:50 am

Hej hej punce!!

Mi smo z "delom" t.j. sezono razstav končali in smo za vikende načeloma fraj. Kdaj se kaj vidimo?

Pozdravček, Tana in Maja flower
Nazaj na vrh Go down
http://www.veseletacke.com
Luca

Luca


Število prispevkov : 26
Age : 39
Location : Portorož, Ljubljana
Registration date : 03/08/2007

Zala z veliko nadimki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zala z veliko nadimki   Zala z veliko nadimki Icon_minitimeSob Avg 04, 2007 12:57 pm

Caaaau,

sem Zala, prava punčka (zdaj mi pravijo že baba), ki zelo zelo rada prespi dolge ure na Lucini postelji. Sicer je moj pravi lastnik Gorazd, ki je malenkost bolj strog od Luce, ampak tudi njega z nedolžnim in lepim pogledom z lahkoto omehčam. Kot ste verjetno vsi grebenarčki, sem tudi jaz precej trmasta in imam rada prav. Kaj pa oni vejo... tongue

Naj se še malo pohvalim (saj veste, dobro blago se samo hvali). Sem res lepa in prijazna kuža, čeprav včasih zaradi strahu rada malo porenčim - sploh zdaj, ko moram pazit še na malo navihanko Thandeko - ampak s tem ne mislim nič hudega. Sem mirna, odkar imam družbo imam malo manj miru, tako da se kar veliko igram in moram reči, da mi zelo paše. Hvala, Tika, za tvojo malo lepotico, dobro jo bom vzgojila..

Naj vas za konec vse povabim na igro - grebenarčke imam namreč zelo rada, tako da se vas ne bom bala..rada se gledam v ogledalu Very Happy

Prav lep pozdravček vsem bratcem, sestricam, nečakom, nečakinjam, sedanjim in upam bodočim prijateljem in..moji mami Cori.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zala z veliko nadimki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zala z veliko nadimki   Zala z veliko nadimki Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zala z veliko nadimki
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Tonka - Zala
» Se midve - Zala in Thandeka

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rhodesian Ridgeback :: RR v Sloveniji | RR in Slovenia :: Predstavitev RR | Introduction RR-
Pojdi na: